10 najbardziej udanych par Hollywood

Jakie są najbardziej wytrzymałe pary Hollywood? Celebryci, których małżeństwa z roku na rok stają się mocniejsze, ich uczucia silniejsze, a wspomnienia cieplejsze. Każda historia rodzinna jest na swój sposób wyjątkowa i skłania do zastanowienia się, jak wiele kłopotów przeżyli ludzie, o których mówią, że nie mogą mieć kłopotów z takim majątkiem.

Od początków silnej przyjaźni

Meryl Streep przeżyła tragiczną stratę ukochanego, który w młodym wieku zmarł na raka płuc. Była przygnębiona i zupełnie nieprzygotowana na nowy związek.

10 najtrudniejszych par Hollywood

Don Gummer poznał Meryl w tym samym roku i początkowo chciał pomóc jej przejść przez stratę, ale później zdał sobie sprawę, że już wcześniej miał silne uczucia. Rozumiejąc i akceptując trudny stan psychiczny Meryl, był tam po prostu jako przyjaciel.

Meryl Streep i Don Gummer

Z czasem silna przyjaźń przerodziła się w równie silną miłość i czwórkę dzieci. Dziś Meryl i Don są małżeństwem od 42 lat.

Miłość przez uzależnienie

Najsilniejsze małżeństwa celebrytów przechodzą przez wiele przeszkód, ale są takie, które są najtrudniejsze do pokonania. Samuel Leroy Jackson był uzależniony od alkoholu i narkotyków. Jest to uzależnienie, z którym nie poradziłby sobie, gdyby nie Latanya Richardson i przyjaciel rodziny Morgan Freeman.

Samuel Leroy Jackson i Latanya Richardson

Razem przeszli przez krzyki, walki, szpitale i ośrodki rehabilitacyjne. Latanya i Samuel wychowali swoją córkę Zoe i są ze sobą szczęśliwi od 40 lat. Latanya nie komentuje problemów, przez które przeszła z Samuelem. Uważa, że każde małżeństwo ma swoje trudności i ważne jest, aby rodzina radziła sobie z nimi wspólnie.

Małżeństwo bez małżeństwa

Prawdziwa miłość może istnieć poza więzami małżeństwa, co z łatwością udowadniają na przykładzie Goldie Hawn i Kurta Russell. Poznali się na planie filmowym i wcale nie byli w sobie nieświadomie zakochani, było im wygodnie, czarująco, ale nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Przez ponad 15 lat ich drogi się nie krzyżowały.

Goldie Hawn i Kurt Russell

Goldie i Kurt przeżyli kilka małżeństw i mieli własne dzieci. Po tak długim czasie ich związek doprowadził do tego, że szanują się i cenią nawzajem. Para ma w sumie czworo dzieci, z których jedno jest wspólne. Kurt i Goldie są pewni, że udało im się utrzymać swój związek przez 37 lat, ponieważ nie biorą ślubu ani nie wiążą się ze sobą.

Całe życie razem i osobno

„Jest jedyną osobą, która ratuje mnie przed depresją” – powiedział Hugh Laurie o swojej żonie Jo Green. Drogi do kobiecego serca zawsze były dla Hugh otwarte, ale Jo pojawiła się w jego życiu przez przypadek, a ich związek rozpoczął się od zdrady obecnej wtedy dziewczyny Hugh.

Hugh Laurie i Joe Green

W końcu przyznał się do winy i zamieszkał z Green, która wkrótce zaszła w ciążę, po czym wzięli ślub. Jo urodziła trójkę dzieci Hugh, ale szczęśliwe małżeństwo zostało przerwane przez propozycję dla Hugh, aby wystąpić w kultowym serialu Dr House w Los Angeles. On wyjechał na plan filmowy, a ona została w Londynie.

Widywali się przez ponad 15 lat i dopiero gdy dzieci podrosły, cała rodzina przeniosła się do Los Angeles. Ich małżeństwo zostało niemal zrujnowane przez niewierność Hugh, ale Jo wybaczyła wszystko, bo jest przekonana, że ich małżeństwo jest silniejsze niż chwila słabości.

Sekretna receptura

Kyra Sedgwick miała zaledwie 12 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyła Kevina Bacona (on miał wtedy 19 lat). Czy mogła wtedy przypuszczać, że będzie się o nich mówiło jako o niezłomnej parze Hollywood? W końcu była zbyt zawstydzona, żeby nawet podejść do Bacona. W latach 80 spotkali się razem na planie filmu „Lemon Sky”.

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick

Kevin odnajduje spokój w związku z Kyrą. A po wszystkim powiedział, że była najlepszą częścią jego życia. Jest gotów zrezygnować z każdego luksusu, byle tylko być blisko niej. Sama Kyra w młodości odrzucała próby Kevina zaprosić ją na kolację. Próbował dzień po dniu, wypowiadając po zakończeniu nagrań słowa: „Kto chce iść na kolację?”.

Odpowiedziały na nie wszystkie aktorki, oprócz Kyry. W końcu się zgodziła. Była pod wrażeniem uporu Bacona. Oboje wierzą, że sekretem idealnego małżeństwa jest intymność ze sobą i utrzymywanie szczegółów związku w tajemnicy. Sekret ten zdaje się działać, ponieważ są razem od 32 lat.

Przez ciernie do gwiazd

Nikt nie wierzył Kelly Preston, gdy w wieku 16 lat wychodząc z kina oznajmiła, że zostanie żoną Johna Travolty. Ku zaskoczeniu wszystkich wokół, tak się stało, mimo że w chwili poznania była już mężatką. John nie był jeszcze sławny, a jego karierę trudno było nazwać sukcesem.

John Travolta i Kelly Preston

W 1990 roku ich związek przerodził się w poważną relację, po czym wzięli ślub. Proces zawierania małżeństwa też nie był łatwy, bo nie od razu zalegalizowali swój związek. Najpierw para miała syna, który zmarł tragicznie 16 lat później. Był to dla nich cios, który mógł zniszczyć rodzinę, ale zachowali miłość i ciepło.

W tym czasie mieli córkę Ellę, a w 2010 roku Kelly, pomimo wszystkich trudności, urodziła Johnowi kolejnego syna, Benjamina. Są razem od 29 lat i ich związek nie jest łatwy, ale na pewno jest bardzo silny.

Miłość z ekranu telewizora

Tom Hanks, jako nastolatek, widział Ritę Wilson na ekranie w serialu „The Brady Bunch”. To był rok 1972, spotkali się dziewięć lat później i nic nie mogło powstrzymać Toma od uczuć do Rity, nawet jego własne małżeństwo.

Tom Hanks i Rita Wilson

Trzy lata po ich pierwszym spotkaniu Tom w końcu zdecydował, że nie wyobraża sobie życia bez Rity. Para zaręczyła się w 1988 roku i jest ze sobą szczęśliwie od 32 lat. Tom wyznał, że zakochał się od pierwszego momentu, kiedy zobaczył Ritę w telewizji, tylko nie mógł sobie wyobrazić, że taka kobieta może być z nim.

Bilet jednorazowy

Mała Victoria wysiadająca z Rolls Royce’a i przyszła gwiazda piłki nożnej David Beckham z rodziny instalatora i fryzjerki. Dwoje ludzi, którzy nigdy nie powinni się spotkać. Dziś ich związek można zaliczyć do jednych z najsilniejszych małżeństw Hollywood.

David i Victoria Beckhamowie

Victoria była przypadkiem na meczu piłki nożnej, na który zabrała ją przyjaciołka i na którym grał David. Spotkali się po meczu, ale David był zbyt nieśmiały, by poprosić o numer telefonu. Następnie Victoria wyciągnęła swój bilet na mecz z numerem telefonu na odwrocie.

Jak wspomina teraz David, był to szczęśliwy bilet, który przechowuje do dziś. Victoria i David wszystko robili razem. Wspólne dorastanie, wspólna praca, wspólne przechodzenie przez trudności związane z rodzeniem dzieci i wspólna starość. Ich małżeństwo można określić jako młode (21 lat), ale nikt nie ma wątpliwości, że będzie trwało jeszcze wiele lat.

W raju bez kłopotów

Ich małżeństwo coraz bardziej wygląda na permanentny rozwód. W prasie wciąż pojawiają się plotki, że Will Smith i Jada Pinkett-Smith szykują się do rozwodu. Ale ci, którzy znają ich historię, są pewni, że nie ma mowy o żadnym rozłamie.

Will Smith i Jada Pinkett-Smith

Poznali się, gdy on miał 22 lata, a ona 19. Ich przyjaźń trwała pełne pięć lat, a po jej zakończeniu przerodziła się w okres romantyczny. W 1996 roku zaręczyli się, ale nieco ponad 20 lat później Jada przyznała, że nie chce się żenić, Will nalegał. Dzień po zaręczynach dowiedziała się, że jest w ciąży i wszystko było załatwione.

W odstępie kilku lat urodziły im się syn i córka, a plotki o rozwodzie wciąż krążyły. Pomimo ich sporów, Smith odpowiedział: „W raju nie było, nie ma i nigdy nie będzie żadnych problemów”.

Do 2018 roku reporterzy podtrzymywali rozpęd i wierzyli, że wkrótce nastąpi rozpad, ale para ucięła wszystkie ich argumenty, mówiąc, że są dla siebie wsparciem aż do śmierci.

Rodzina w wielkim mieście

Gwiazda „Seks w wielkim mieście” Sarah Jessica Parker również znalazła miłość w prawdziwym życiu. To Matthew Broderick. Ich związek przypomina historię Carrie Bradshaw i jej kochanka z serialu.

Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick

Oboje przetrwali ból poprzedniego związku i zeszli się w czasie, kiedy najbardziej siebie potrzebowali. Oboje przyznają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Podobnie jak Carrie, Sarah zrezygnowała z tradycyjnej sukni ślubnej.

Jej wybór padł na czarną suknię. Mimo wszystkich uprzedzeń, jedno z najsilniejszych małżeństw Hollywood przetrwało 23 lata.

Każda historia ma swój własny posmak, ale oglądanie ich pozostawia nas w przekonaniu, że każdy ma szansę stworzyć swoją własną, silną rodzinę.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments