10 sekretów „hollywoodzkiego szaleńca” Toma Hardy’ego

Tom Hardy – charyzmatyczny brytyjski aktor z niezapomnianymi danymi zewnętrznymi. Dla niektórych jest piekielnie atrakcyjny. A dla kogoś – tajemniczy człowiek z mglistą przeszłością, który nie lubi mówić o sobie i swoim życiu. Tak czy inaczej, jego repertuar jako hollywoodzkiego aktora jest znany większości – filmy z Tomem Hardy ostatnio słyszeli wszyscy – „Mad Max”, „Venom”, a także zdążyły stać się klasykiem współczesnego kina „Incepcja” i „Zjawa”.

Pomimo popularności, która przyniosła sławę i pieniądze, nadal pozostaje człowiekiem swoich zasad i zainteresowań. Nie zdradza tajemnic swojego życia i stara się być tym, kim jest.

aktor Tom Hardy

Być może właśnie to przyciąga fanów aktora – odsunięta od „gwiezdnego życia” osobowość, która zachowała buntowniczy duch ulicy. Swój temperament i „chuligaństwo” odzwierciedla w rolach filmowych – takie seriale z Tomem Hardym jak „Peaky Blinders” i „Tabu” znane są wszystkim fanom thrillerów, dramatów i kryminałów.

tak wytrzymały

Ale jeśli nie znasz lub znasz powierzchownie tego człowieka przyszłego kina, „kameleon” – tak nazywają go na Zachodzie ze względu na umiejętność przyzwyczajenia się do wielu ról – teraz jest czas, aby go trochę poznać lepiej.

10 sekretów „hollywoodzkiego szaleńca” Toma Hardy’ego

1. W wieku 19 lat przyszły aktor wziął udział w konkursie piękności w programie telewizyjnym „Wielkie śniadanie”, który był emitowany w latach 1992-2002. Tom zdobył nawet pierwsze miejsce, co przyniosło mu kontrakt z lokalną agencją modową, a także hojną nagrodę pieniężną.

2. Pomimo tego, że dzieciństwo spędził w spokojnej angielskiej rodzinie, która starała się zapewnić mu przyzwoite dzieciństwo i wykształconą młodość, Tom był niegrzecznym chłopcem. Był niegrzeczny dla nauczycieli, uciekał z lekcji, palił, a później próbował wąchać klej i uzależnił się od narkotyków i halucynogenów. Został później wydalony ze szkoły  za kradzież i długo nie pojawiał się w domu.

Śliska ścieżka zaprowadziła go na policję – w wieku 17 lat Tom Hardy trafił do aresztu za kradzież z bronią w ręku samochodu „Mercedes” od znajomego, ale cudem uniknął wyroku. Później przyszły aktor z powodu problemów z prawem miał trudności z wjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie musiał napisać notkę wyjaśniającą z obietnicą biznesową, że będzie płacić podatki prawidłowo i być dobrym obywatelem.

3. Imię pierwszego psa aktora przepowiedziało sukces filmu, dzięki któremu stał się sławny. Tom nazwał zwierzaka Max, nawet nie podejrzewając, że za kilka lat zagra bohatera w kręceniu kultowego filmu „Mad Max: Na drodze gniewu”.

Niestety pies bardzo chorował w ostatnich latach swojego szczęśliwego życia, a następnie zmarł. Ale miłość angielskiego aktora do psów widać na powierzchni – w salonie wciąż stoi urna z prochami jego ulubionego psa, przypominająca pierwszego i najlepszego czworonożnego przyjaciela.

4. Kariera aktorska ulicznego chuligana mogła się skończyć prawie bez początku – publiczność była zszokowana skandalami związanymi z Tomem i alkoholem, nielegalnymi substancjami. Wielu przewidziało jego szybki upadek, ale udało mu się usłyszeć innych. Leczenie w klinice rehabilitacyjnej przyniosło sukces –on nie tylko schudł i zaczął wyglądać młodziej i sprawniej, ale też całkowicie zapomniał o złych nawykach.

5. Tom ma wielu znajomych – aktorów z Hollywood, których przyjaźni mogą pozazdrościć zarówno początkujące, jak i odnoszące sukcesy gwiazdy.

Wśród jego przyjaciół są Benedict Cumberbatch, Gary Oldman, Michael Fassbender i Leonardo DiCaprio. Poznał tego ostatniego podczas kręcenia „Incepcja”, a później udało im się spotkać na planie do filmu „Zjawa”.

wytrzymały Tom

Leo, który przeczytał scenariusz, zadzwonił do Toma i przyznał się o  genialności producenta, pytając, co o tym myśli. — „Daj spokój” — odparł Tom — „zagram żołnierza w Splinter Celle”. „Ty idioto!” – odpowiedział DiCaprio. Na szczęście w oryginalnej wersji „Zjawa” pojawił się uroczo brodaty Tom w jednej z głównych ról.

6. Tatuaże bardzo pasują do stylu Toma Hardy’ego, którymi ozdobił już prawie całą swoją szeroką klatkę piersiową. Pierwszy tatuaż pojawił się w wieku 15 lat – był to leprikon na cześć swoich irlandzkich korzeni, który później przekształciły się w bardziej przemyślany rysunek na ramieniu.

Aktor uważa, że ​​każdy tatuaż symbolizuje pewien etap życia – narodziny dziecka, utratę najlepszego przyjaciela, koniec kręcenia nowego filmu. Oprócz obrazów semantycznych są też takie, które ekscytują publiczność – posąg Buddy z karabinem Kałasznikowa, obrazy masek teatralnych i nie tylko.

więc Hardy i Leonardo DiCaprio

Kiedyś, w młodości, w szkole teatralnej usłyszał , że przy tylu tatuażach nikt nie zaoferuje mu pracy w kinie. Ciekawie byłoby teraz zobaczyć minę tego człowieka, biorąc pod uwagę wysokie pozycje zajmowane przez Toma w Kronikach Hollywoodu.

7. Media i fani byli również zszokowani z wywiadu na temat orientacji seksualnej w brytyjskim magazynie „Attitude”, który jest skierowany do społeczności gejowskiej.

Tom Hardy otwarcie przyznał się, że nie jest w stu procentach heteroseksualny, co trafiło do obiegu wszystkich magazynów. W większości wynika to z jego umiejętności i mistrzostwa w aktorstwie. Irlandczyk ujawnił, że miał związek z mężczyznami, ponieważ jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, ale nie ma pociągu seksualnego do męskiej płci.

8. Tom jest mistrzem przemian. Podążając za aktorem Christianem Bale, nie tylko próbuje różne obrazy, ale także stara się im odpowiadać. Dla roli w filmie „Bronson” przytył na 20 kilogramów, a przed nagraniem „Stuart: Spojrzenie w przeszłość” zrzucił  15 kilogramów. To, jak powiedział, nie tylko hartuje postać i pozwala wczuć się w rolę bohatera, ale także w pełni oddać się procesowi filmowania.

9. Aktor Tom Hardy miłośnik ekstremalnego i aktywnego trybu życia nie tylko w swoich obrazach, ale także w życiu. Kilkakrotnie brał udział w ekstremalnym zjeździe samochodami terenowymi przez Jakuck na wschodniej Syberii do Ojmiakonu. Ta dzielnica znana jest jako „biegun zimna”, jedno z najtrudniejszych miejsc na Ziemi. Stamtąd Irlandczyk przywiózł kilka ciekawych zdjęć, na których od miejscowych można go odróżnić jedynie wesołym wycięciem oczu spod czapki i brody.

10. Tom Hardy jest ulubieńcem kobiet, co wpłynęło nie tylko na jego sukces jako aktora. Za życia Irlandczyk miał trzy żony – z ostatnią, Charlotte, pozostają one jedną z najbardziej tajemniczych par w Hollywood.

O ślubie w mediach informowano dopiero, gdy minął przyzwoity czas, a o przyszłym dziecku ogłoszono w ostatnich miesiącach ciąży. Imię chłopca nie zostało jeszcze ujawnione, co niepokoi umysły wielu ciekawych fanów. W 2019 roku pojawiło się na świat drugie dziecko- chłopiec, który ma na imię Forrest.

więc Hardy i Kelly Marcel

Teraz wiesz więcej o gorącym hollywoodzkim szaleńcu, a ta wiedza może stopić twoje serce, gdy oglądasz z nim kolejny film. Ponieważ według większości magazynów Tom jest dziś wśród 50 najseksowniejszych aktorów.

5 2 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments