15 niezwykłych faktów o Meghan Markle

Meghan Markle – dość niezwykła dziewczyna, o której można rozmawiać godzinami. Miała bogate i urozmaicone życie, składające się z bardzo interesujących faktów.

Przykład:
1) Pismo księżnej jest doskonałe, ponieważ uczęszczała na kursy kaligrafii. Musiała nawet uczyć temu innych, ponieważ na początku jej życia były problemy z finansami. Niektóre zaproszenia ślubne i pokazy modelek zostały przez nią osobiście podpisane.

2) Książę Harry i Meghan Markle zalegalizowali swój związek przez małżeństwo, ale niewielu wie, że Meghan już raz wyszła za mąż.

Spotkała się z młodym mężczyzną przez siedem lat, przez dwa lata była mężatką, ale potem ich drogi się rozeszły. A pomiędzy tymi dwoma małżeństwami udało jej się mieć romans z szefem kuchni Coreya Vitiello.

Meghan Markle

3) Najlepszą przyjaciółką Meghan Markle jest tenisistka Serena Williams. Księżna jest często widywana na jej meczach, a Serena przyjeżdża do Toronto tylko na wspólny lunch.

4) Meghan stara się wspierać zwierzęta, dlatego unika noszenia ubrań z naturalnego futra i skóry.

5) Kobieta ma 52-letnią siostrę Samanthę Grant, krewną ze strony ojca Meghan. Nie komunikują się ze sobą, kontakt nie mają od młodości. Ale Samantha często udziela wywiadów i nieustannie rozsiewa pogłoski o księciu Harrym i Meghan. Samantha jest przykuta do wózka inwalidzkiego i cierpi na stwardnienie rozsiane.

6) Rachel Zane dla Meghan – nie tylko postać filmowa, która przyniosła jej sukces i popularność. Księżna przyznaje, że podziwia jej silny i zdecydowany charakter, szanuje dziewczynę. Rachel nigdy nie otrzymała wyższego wykształcenia, ale dzięki swojemu talentowi i wytrwałości otrzymała wysoką pozycję. Meghan powiedziała, że ​​Rachel była dla niej tą, którą chciałaby być.

7) „Megan’s Mirror” – amerykański blog, który śledzi, w co kobieta jest ubrana za każdym razem, gdy znajduje się w miejscach publicznych. Redaktorzy tego bloga rozważają każdy szczegół garderoby osobno, piszą przybliżony koszt i projektanta, który nad nim pracował.

Książę Harry

8) Żona księcia Harry’ego ma dwa wspaniałe psy, Bogart i Guy. Każdego ranka poświęca się swoim zwierzakom, karmi je i wyprowadza, a potem leżą razem w łóżku. Ale teraz, wraz z pojawieniem się dziecka, opieka nad czworonożnymi zwierzakami zeszła na dalszy plan.

9) W 2016 roku Meghan została aktorką najczęściej pytaną przez internautów w Google. Ludzie chcieli wiedzieć wszystko o jej przeszłości, karierze, zainteresowaniach. Hejterzy zaczęli robić screeny z filmów i seriali, w których kobieta była w nieodpowiednich pozach i ubraniach. Życie osobiste Meghan Markle nie jest już tajemnicą, ponieważ informacje o niej zbierały osoby z całego kraju.

10) Muzyka, która grała na weselu zakochanych, została wybrana przez samą Meghan. Whitney Houston i Buddy Holly byli na liście odtwarzania.

11) W jednym z show kobiecie zadano pytania o kulturę Anglii i poradziła sobie z quizem bardzo słabo. Meghan nie odpowiedziała na więcej niż połowę pytań. Zapomniała nawet, kto jest uważany za symbol narodowy!

12) Meghan Marcle angażuje się w działalność charytatywną nie tylko słowami lub podnosząc swój status przed ludźmi. Przekazuje duże sumy na fundacje charytatywne, ale na tym się nie konczy.

Kobieta odwiedza biedne kraje, bawi się z dziećmi i zajmuje się z nimi edukacją. Meghan Markle również aktywnie opowiada się za równością i walczy z rasizmem, ponieważ nieustannie spotyka się z dyskryminacją. Kiedy miała jedenaście lat, zobaczyła w telewizji seksistowską reklamę mydła i była tak oburzona, że ​​napisała list do Clinton.

13) Meghan Marcle została pokazana w telewizji w koronkowej bieliźnie. Na początku jej kariery było mało pracy, więc musiała zgodzić się na rolę, na którą została powołana. Zagrała więc seksowną pokojówkę, która miała na sobie seksowne ubrania i pokazała wszystkim swoje ciało w bieliźnie. Dobrze, że materiał filmowy nie był oglądany przez królową, a wtedy nie byłoby ceremonii ślubnej.

Książę Harry i Megan Markle

14) Od 2011 roku Meghan Markle poświęciła się filmowaniu w serialu”W Garniturach”, który przyniósł jej popularność. Ale po tym, jak została mężatką, musiała wybrać to, co ważniejsze. Odmówiła podpisania nowego kontraktu, a ponadto na zawsze opuściła świat Hollywood. Meghan Markle nie będzie już występować w filmach czy serialach telewizyjnych, co bardzo rozczarowało fanów na całym świecie.

15) Kobieta zaczęła ćwiczyć jogę w wieku siedmiu lat i nie wyobraża siebie bez tego zawodu. Jest również zrelaksowana biegając rano. Matka Meghan Markle była instruktorką jogi, nic więc dziwnego, że dziewczyna się zakochała i szybko ją opanowała. Jako dziecko, kiedy ona i jej rodzina wybierali się w podróż, wszyscy przedstawiciele płci pięknej medytowali w samochodzie.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments