Adam Levine jest jednym z najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood

Adam Noe Lewin

Adam Noah Levine konsekwentnie w pierwszej dziesiątce najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood według różnych magazynów, wraz z Melem Gibsonem, Tomem Cruisem i Bradem Pittem. Jakie tajemnice kryje ten przystojny mężczyzna za swoim niezwykłym wyglądem i dlaczego jest taki atrakcyjny?

Rodzaj działalności

Adam Levine został nazwany przez People najseksowniejszym mężczyzną 2013 roku. Jest popularnym amerykańskim piosenkarzem, wokalistą i gitarzystą, a także liderem grupy „Maroon 5”. Jednak jego droga w świecie show-biznesu nie zawsze była gładką.

Jako młody człowiek Adam Levine był zafascynowany muzyką. Młody wokalista miał szczęście z naturalnymi danymi: zakres jego głosu wynosił 4 oktawy.

Marząc o karierze muzycznej, Levine wraz z przyjaciółmi Ryanem Dusickiem, Mickeyem Maddenem i Jesse’em Carmichaelem założył własny zespół jeszcze w szkole. Został nazwany „Kara’s Flowers”, na cześć dziewczyny, która im się podobała. Debiut okazał się jednak nieudany: pierwsza płyta nie zyskała popularności, a zespół tymczasowo się rozpadł.

Po studiach na Uniwersytecie Nowojorskim Adam Levine wrócił do rodzinnego miasta i wraz z przyjaciółmi podarował swojemu marzeniu drugą szansę.

Zespół został wskrzeszony, uzupełniony przez gitarzystę Jamesa Valentine’a i nazwany „Maroon 5”. Pierwszy album nagrany w tym składzie przyniósł zespołowi popularność. Nosiła tytuł „Songs for Jane” i była dedykowana byłej dziewczynie Adama.

Adam Levine i bordowy 5

Do 2017 roku Maroon 5 wydał pięć albumów. Co ciekawe, Adam Levine, jak sam przyznaje, nie planuje wiązać całego swojego życia z tym zespołem i planuje dalszy rozwój. W tej chwili muzyk aktywnie nagrywa teledyski i piosenki z grupami rapowymi.

Udział Adama w „The Voice”

Udział w „The Voice”

Adam Levine znany jest jako stały mentor programu „The Voice”. Zajmuje się nim od 15 sezonów, od 2011 roku i razem z Black Shelton nigdy nie opuścił projektu. Jego podopieczni wygrali trzy razy w programie, które opisują Adama jako dobrego mentora.

W tym samym czasie na show „The Voice” piosenkarz zaczął gwiazdorzyć. Uczestnicy projektu jednogłośnie uznali Adama Levine za najtrudniejszego i najbardziej nieprzyjemnego członka jury.

Jego zachowanie zmieniało się dramatycznie po wyłączeniu kamer. Piosenkarz najdłużej zatrzymywał wizażystów i kostiumografów, starając się, aby jego wizerunek był nieskazitelny. Najwyraźniej osiągnięcie statusu jednego z najseksowniejszych mężczyzn w Hollywood nie jest takie proste.

gwiazda lwa Adama

Jednak po nakręceniu szóstego sezonu „The Voice” opinia publiczna na temat zachowania Adama Levine diametralnie się zmieniła. Związane to było ze smutnym wydarzeniem: zabójstwo słynnej uczestniczki programu Christiny Grimmie, która ucierpiała z rąk fana.

Levine, który był jej mentorem, postanowił nie rozwodzić się nad prostymi kondolencjami dla rodziny. Pokrył wszystkie koszty pogrzebu. Ten akt bez wątpienia dodał mu punkty w oczach fanów: każdy z nich upewnił się , że Adam Levine miał nie tylko piękne ciało, ale także piękną duszę.

Tatuaż Adama Levine

Oprócz wybitnego głosu i nienagannych danych (wzrost – 182 cm, waga – 75 kg) Adam Levine posiada dużo tatuaży. Patrząc na zdjęcie nagiego torsu wykonawcy, widać, że tatuaże pokrywają prawie całą wolną przestrzeń. Wygląda dość nietypowo i atrakcyjnie.

Każdy tatuaż ma swoje znaczenie. Szczególnie widać:

  • gałęzie sakury;
  • anioł;
  • lew i tygrys;
  • ręce z kwiatem.

Istnieje również kilka tatuaży, które świadczą o pasji Adama do muzyki. Kiedy wokalista trzyma mikrofon, na jego lewym ramieniu widać wytatuowana gitarę. Mniej oczywisty związek z entuzjazmem piosenkarza można zobaczyć w tatuażu 222 – to numer biura, w którym znajdowało się pierwsze studio „Maroon 5”. Na lewym bicepsie widać cyfrę rzymską X – na cześć dziesiątej rocznicy powstania zespołu.

Jest tatuaż, który po raz kolejny potwierdza fakt, że muzyk, mimo swojej popularności, myśli nie tylko o sobie. Gołąb w gałęziach kwitnącej wiśni, według wykonawcy, jest poświęcony tragicznie zabitych w wyniku ataków terrorystycznych 11 września 2001 roku.

Na ciele Adama Levine znajdują się inne tatuaże i prawdopodobnie z czasem pojawią się nowe. Ze względu na to, że każdy obraz ma swoje znaczenie, dodaje szczególnego akcentu wizerunkowi charyzmatycznego piosenkarza. Nagi tors Adama Levine, ozdobiony tatuażami, wyraźnie przyciąga uwagę i pozwala mu utrzymać palmę pierwszeństwa wśród najseksowniejszych celebrytów.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments