Co robić, jeśli facet nie chce związku?

Facet nie chce związku, ale Ty naprawdę go lubisz – to problem, który jest znany wielu dziewczynom. Sytuacje bywają różne, a planowanie ślubu i dzieci po pierwszym spotkaniu z nim lub nie lubiąc go w ogóle nie jest dobrym pomysłem.

Podczas gdy pokazuje wyraźne oznaki uwagi. Być może to dlatego, że istnieje jakaś przyczyna, i eliminując ją, może być szczęśliwym. Co zrobić w takiej sytuacji i jak nadać sens jego uczuciom?

Jak zdobyć faceta który nie chce związku?

Zanim zaczniesz walczyć o swoje szczęście, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. W niektórych przypadkach, jeśli zachowujesz się właściwie, możesz być tą jedyną, ale w innych, lepiej się wycofać.

Co robić gdy facet nie chce związku
  1. Jest jeszcze niezdecydowany. Jest to najczęstszy powód w pierwszej fazie spotykania. Jest całkiem możliwe, że facet odczuwa sympatię do Ciebie. Ale on ma też inne dziewczyny, które mu się podobają i trudno mu się zdecydować.

Czy warto w tym przypadku walczyć o jego uwagę? Oczywiście, że tak! To jest właśnie ten przypadek, który może zakończyć się szczęśliwie.

Co najważniejsze, nie popełniaj powszechnego błędu, jakim jest okazywanie zimna i niedostępności. Według wielu dziewczyn, to przyciągnie zainteresowanie faceta.

Co zrobić w takiej sytuacji i jak nadać sens jego uczuciom?

Ale w rzeczywistości, ponieważ nie znacie się zbyt dobrze, on prawdopodobnie pomyśli, że nie ma sensu dążyć do tak niezainteresowanej dziewczyny. Poza tym, byłaby to jawna manipulacja, która oczywiście nie prowadziłaby do szczęścia

Nie popełniaj innego błędu i nie narzucaj się swojemu wybrankowi. Najlepszą strategią jest zachowywać się tak naturalnie, jak to tylko możliwe. Pokaż, że jesteś zainteresowana i masz nadzieję, że wasz związek się uda. Szczerość jest najlepszą regułą i na pewno nie pozostaniesz niezauważona.

Nie popełniaj innego błędu i nie narzucaj się swojemu wybrankowi
  1. Niedawno przeżył bolesne rozstanie lub rozwód. Wbrew stereotypom, silniejsza płeć odczuwa równie silny ból i smutek podczas rozstania. Jeśli poprzedni związek był nieudany i on sam doznał zdrady lub odrzucenia, to łatwo zrozumieć, dlaczego facet może być niechętny do nowego romansu. W tej sytuacji dobrze jest wspierać go taktownie, jak to tylko możliwe, pozostając blisko niego. Wtedy, po pewnym czasie, twój ukochany doceni wsparcie, które otrzymuje i wynagrodzi cię wierną miłością.

Wskazówka: związek rozpoczęty w ten sposób nie może być łatwy, ale może przynieść ogromny sukces.

Zwróć uwagę na to, jak facet mówi o swojej byłej dziewczynie lub małżonce. Jeśli on mówi, że to ona jest wszystkiemu winna, to być może nie chcesz mieć z nim romansu. Trudno przecież zaufać człowiekowi, który nie potrafił powiedzieć choć jednego miłego słowa dla kogoś, kogo kiedyś kochał.

  1. Ma problemy finansowe. Może się zdarzyć, że facet kocha, ale niekoniecznie chce związać się z kimś, bo zdaje sobie sprawę, że nie jest jeszcze w stanie zapewnić sobie i swojej ukochanej odpowiedniego poziomu życia. W rzeczywistości jest to dobra cecha twojego ukochanego. Jest wyraźnie odpowiedzialny i chce się tobą zaopiekować. Jeśli to jest powód, a Ty chcesz być ze swoim chłopakiem, to warto taktownie podpowiedzieć mu, że szczęście nie polega na pieniądzach. On na pewno doceni to, że jesteś gotowa kochać go, a nie jego status, a to dobrze wpłynie na związek.

Są tu jednak dwa niuanse. Po pierwsze, zastanów się, czy naprawdę możesz zbudować relację przy ograniczonym budżecie. Zrezygnowanie z kawiarni, ładnych ubrań i codziennych przyjemności, takich jak chodzenie do kina, jest dopuszczalne na początku romantycznego związku, kiedy uczucia są wyjątkowo silne. Ale na stałe, może to uczynić dziewczynę nieszczęśliwą i pozbawić ją szacunku dla partnera.

Zwróć uwagę na to, jak facet mówi o swojej byłej dziewczynie lub małżonce

Po drugie, warto odróżnić rzeczywiste problemy finansowe od zwykłego braku gotowości do założenia rodziny. Granica jest bardzo cienka. Jeśli mężczyzna oszczędza na własne mieszkanie, to zrozumiałe jest, dlaczego nie chce jeszcze związku. Ale jeśli on przez dziewięć lat nie robi propozycji, oszczędzając na samochód, a następnie na mieszkanie, to chyba jest wyraźnie czas, aby położyć koniec takiemu związku.

  1. On nie jest gotowy na monogamię i rozumie to. Nie wszyscy mężczyźni są w stanie ograniczyć się do jednej kobiety; niektórzy mężczyźni potrzebują stałej rozmaitości. W tej sytuacji uprzedzenie, że nie jest gotowy na poważny związek jest jedyną przyzwoitą opcją.

To, czy związek z takim mężczyzną jest warty walki, zależy od Ciebie. Zbudowanie takiego związku jest realne, ale trzeba będzie pozbyć się zazdrości i zrozumieć, że w każdej chwili ta bajka może się skończyć..

To, czy związek z takim mężczyzną jest warty walki, zależy od Ciebie

Główny problem

Rozważając, czy facet pragnie związku, jest jeszcze jedna możliwość, o której nie powinnaś zapominać. On naprawdę może nie być zainteresowany: nie ma iskry między wami. W tej sytuacji najlepszym wyjściem będzie szybkie zrozumienie i zaakceptowanie. Przecież nie można zmusić na siłę do zakochania się, można tylko przeżyć to i wyruszyć na poszukiwanie prawdziwego szczęścia.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments