Filmografia Ashtona Kutchera: najlepsze filmy aktora

Ashton Kutcher – utalentowany aktor i symbol seksu lat 2000-ch. Filmy z jego udziałem nie zawsze otrzymują wysokie recenzje od krytyków, ale dla widzów pojawienie się Ashtona w projekcie – rodzaj znaku jakości. Artysta jest cyklicznie pokazywany na dużych i małych ekranach. Poniżej przedstawiamy 5 najciekawszych jego prac w filmach i serialach telewizyjnych.

Filmografia selektywna

Każdy ma swoje zdanie na temat najlepszych filmów aktora. Ale filmy prezentowane w tej kolekcji są zdecydowanie warte uwagi. Są to jaskrawe przedstawiciele różnych gatunków. Każdą z tych prac można oglądać, ciesząc się jaskrawą charyzmą przystojnego Ashtona.

„Amerykańskie ciacho”, 2009, dramat

Filmy Ashtona Kutchera zwykle natychmiast stają się popularne. Ta taśma w pewnym momencie omineła ogółowi społeczeństwa. Ale słusznie uważana jest za jedną z najpoważniejszych prac w karierze Kutchera. W centrum fabuły jest historia Nikki – ambitnego młodzieńca, który marzy o luksusowym życiu.

Ale ciężka praca, aby osiągnąć cel, nie jest dla niego. Wykorzystując swoją atrakcyjność i tajniki uwodzenia, bohater spotyka się z dojrzałymi i zamożnymi kobietami.

Zamiast tego otrzymuje drogie prezenty za przyjemne towarzystwo i przyjemności seksualne. W życiu Nikki nie ma miejsca na miłość i proste ludzkie uczucia. Ale wszystko się zmienia, gdy spotyka Heather, na którą nie ma wpływy jego urok.

W momencie premiery filmu Kutcher był kojarzony głównie z bohaterami komedii romantycznych. Ale w tym filmie pojawia się w nie do końca standardowym dla niego obrazie. To ujawnia nowe aspekty talentu aktora. Umiejętnie pokazany rozwój bohatera nie pozostawia wątpliwości co do różnorodności Ashtona.

„Pan i Pani Kiler”, 2010, komedia

Komedie z Ashtonem Kutcherem są zawsze śmieszne. Film „Pan i Pani Kiler” nie jest wyjątkiem. Zgodnie z fabułą Jen (Catherine Heigl) spotyka swojego młodego męża Spencera na wakacjach z rodzicami.

Wakacyjny romans trwa po powrocie do domu. Wkrótce zakochana para beże ślub. Ale pewnego dnia Jen dowiaduje się, że jej mąż jest emerytowanym tajnym agentem, i na niego zostaje ogłoszone polowanie. Wielu z tych, których uważali za przyjaciół, okazało się zabójcami. Bohaterowie muszą ocalić swoje życie i dowiedzieć się, kto zamówił Spencera.

Ashton Kutcher i Demi Moore na premierze filmu "zabójcy"

Obraz charakteryzuje się dynamiczną fabułą i mocnymi zwrotami akcji. Podoba się i obsada. A prawdziwa chemia między głównymi bohaterami sprawia, że ​​bardziej martwisz się o bohaterów, niż to zwykle bywa podczas oglądania komedii romantycznej.

„Efekt motyla”, 2003, fantasy

Kutcher, zgadzając się zagrać w „Efekcie motyla”, z pewnością nie przegrał. Projekt jest uważany za najlepszy film w karierze aktora.

Kultowy film opowiada historię chłopca Evana. Bohater cierpi na zaniki pamięci. A w chwilach, których nie pamięta, dzieją się dziwne, a czasem tragiczne wydarzenia. Lekarz radzi chłopcu, aby prowadził pamiętnik, aby nic ważnego nie wypadło. Z wiekiem choroba ustępuje.

Ale pewnego dnia, jako student, Evan postanawia ponownie przeczytać swoje notatki. I wraca do dzieciństwa, kiedy wydarzyło się jedno ze smutnych wydarzeń, którego nie pamiętał.

Bohater ma szansę naprawić fatalne błędy. Ale teoria efektu motyla mówi, że każda chwila w naszym życiu jest ważna. A jeśli zmienisz coś w przeszłości, może to prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji w przyszłości.

„Efekt motyla”, prawdopodobnie wszyscy oglądali. Ale jeśli ktoś nadal nie widział, warto to naprawić. Głęboka treść filozoficzna, intensywna fabuła i przekonujące aktorstwo nie pozostawiają nikogo obojętnym. Potwierdzeniem są wysokie oceny widzów i krytyków oraz brak złych recenzji.

„The Ranch”, 2016- …, komedia

Aktor Ashton Kutcher rzadko cieszy fanów, występując w serialach telewizyjnych. Ale w 2016 roku zagrał w programie telewizyjnym „The Ranch”. Historia opowiada o niegdyś odnoszącym sukcesy sportowcu, który stracił karierę. Musi wrócić do swojego domu, osiedlić się na farmie ojca i pomóc mu w gospodarstwie domowym.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to sitcom z banalną fabułą. Ale śmiech zakulisowy nie powinien wprowadzać w błąd. Tak, jest tu dużo żartów i są one całkiem zabawne. Ale za humorem kryje się głęboki dramat o tragediach małego człowieka, życiowych niepowodzeniach, braku perspektyw i nadziei na przyszłość.

Ashton Kutcher i Martin Lawrence na premierze filmu "Sezon polowań"

Obrazy prezentowane w serii są autentyczne i empatyczne. Cieszy też fakt, że za produkcję odpowiada serwis streamingowy Netflix. A to od razu mówi o jakości produktu. A także to, że wyszły już cztery sezony, a zapowiedziany został piąty.

„Jobs”, 2013, dramat

Pierwsza biografia o genialnym wynalazcy i biznesmenie Steve’ie Jobsie, jego formacji jako osoby i przedsiębiorcy, budującej imperium „Apple”. Wielu skarży się na film za niewiarygodność i obalanie romantycznego wizerunku idola milionów. Ale nikt nic nie powie negatywnego o grę aktora.

Aktor dobrze poradził sobie z zadaniem i głęboko przyzwyczaił się do obrazu. Kopiował zachowanie, a nawet chód swojej postaci, co poparte było doskonałą pracą wizażystów. I niech obraz nie można nazwać trafnym pod względem biograficznym, to daje widzowi silną motywację. Głównym przesłaniem filmu jest to, że każdy, kto wierzy w marzenie, jest w stanie dokonać niemożliwego.

Filmy z udziałem Ashtona Kutchera konsekwentnie zbierały wysokie oceny od widzów. Każda praca aktora jest dobra na swój sposób.

Ostatnio ulubieniec publiczności rzadko cieszy fanów, pojawiając się na ekranach. Ale w 2022 roku ukaże się nowy film z jego udziałem „The Long Home”. Tymczasem pozostaje czekać na premierę i oglądać z Ashtonem swoje ulubione filmy.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments