Najgłośniejsze skandale z udziałem Lindsay Lohan

Lindsay Lohan to hollywoodzka gwiazda filmowa, która zasłynęła nie tylko ze swojego talentu i wybitnych ról, ale także z licznych skandali, które nieustannie towarzyszą jej burzliwemu życiu.

Kiedyś rodzice trzyletniej dziewczynki mieli marzenie, by zobaczyć swoją córkę na wielkich ekranach i dość szybko je zrealizowali.

Lata dziecięce Lindsay spędziła na planach filmowych, a dorosła gwiazda filmowa trafiła na pierwsze strony światowej prasy popularnej głównie z powodu ciągłych skandali. Sama aktorka mówi o sobie, że jest „rodzinną dziewczyną”, która bardzo lubi swoich rodziców i bliskich.

Lindsay Lohan

Kariera filmowa Lohan rozpoczęła się w 1989 roku. Oprócz filmów i seriali telewizyjnych, brała udział w reklamach, a w roli głównej dziewczyna wystąpiła po raz pierwszy w 1998 roku w filmie „Pułapka na rodziców”. Od 2004 roku aktorka Lindsay Lohan jest światową gwiazdą filmową, która zdobyła sławę dzięki wybitnym rolom w filmach „Szalone pościgi”, „Mean Girls” i „Freaky Friday”. W 2007 roku została uznana przez magazyn Maxim za „Najbardziej pożądaną i najseksowniejszą kobietę świata”.

Lindsay rozdaje autografy

Rozwój kariery gwiazdy filmowej utrudniały jej zawzięte zamiłowanie do narkotyków i alkoholu. Lindsay poważnie pokłóciła się ze swoją przyjaciółką Paris Hilton i wielokrotnie uczestniczyła w wypadkach samochodowych, za które nawet krótko siedziała za kratkami. W tym artykule skupimy się na najbardziej głośnych skandalach z udziałem gwiazdy filmowej.

Konfrontacja z Paris Hilton

Był czas, kiedy Lindsay Lohan i Paris Hilton spędzały razem cały swój wolny czas. Przyjaciółki często można było spotkać na różnych przyjęciach. Ich przyjaźń skończyła się jednak, gdy chłopak Paris, grecki miliarder Stavros Niarchos, omal nie uległ kobiecym wdziękom hollywoodzkiej gwiazdy filmowej.

Od tego czasu Paris Hilton i Lindsay Lohan przestały się ze sobą komunikować, a w rozmowach z dziennikarzami, gwiazdy nieustannie mówią o sobie różne paskudztwa. Paris nie może wybaczyć przyjaciółce flirtowania z jej chłopakiem, a Lindsay z kolei opowiada o niej różne bzdury. Hilton uważa, że Lohan jest „patologiczną kłamczuchą”.

Alkohol i narkotyki

Aktorka przez długi czas borykała się z nałogami. Początkowo była uzależniona od alkoholu, gdyż często uczestniczyła w różnych spotkaniach towarzyskich i głośnych imprezach.

Następnie gwiazda filmowa uzależniła się od kokainy. Raz pijana Lindsay Lohan weszła na plan i zaczęła pić alkohol, nie kryjąc się z tym przed innymi aktorami. Producenci wielokrotnie dokonywali zmian w planie pracy ze względu na to, że Lindsay pojawiała się na planie w nieodpowiednim stanie.

Lindsay pojawiała się na planie w nieodpowiednim stanie

Kiedyś aktorka znalazła się w klinice rehabilitacyjnej zaraz po tym, jak upiła się na planie. Lohan starała się nie informować dziennikarzy o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków, ale w końcu prawda o tym „wypłynęła” w prasie.

Nieprzewidywalne zachowanie Lindsay doprowadziło do umieszczenia jej na czarnej liście Hollywood. Z powodu swoich zgubnych pasji Lohan prawie całkowicie straciła karierę filmową.

Choć aktorka była wielokrotnie leczona z uzależnień, po kolejnym wypisaniu z kliniki rehabilitacyjnej znów została uznana za starą. Nadszedł czas i Lindsay zdała sobie sprawę, że nie może już tak żyć. Udało jej się zaangażować w destrukcyjne namiętności.

Aktorka wylądowała kiedyś na odwyku po tym, jak pojawiła się pijana na planie. Lohan starała się nie dawać dziennikarzom znać o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków, ale w końcu prawda o tym „wypłynęła” w prasie.

Niekonsekwentne zachowanie Lindsay doprowadziło do tego, że trafiła na hollywoodzkie „czarne listy”. Z powodu uzależnienia Lohan niemal całkowicie zrujnował swoją karierę filmową.

Co prawda aktorka wielokrotnie leczyła się z uzależnienia, ale po kolejnym wypisie z odwyku, znów sięgała po stare rzeczy. Nadszedł czas i Lindsay zdała sobie sprawę, że nie może już dłużej tak żyć. Udało jej się porzucić nałóg.

Wypadki i procesy sądowe

Od 2004 roku aktorka dość często uczestniczyła w wypadkach drogowych. Na przykład w 2006 roku brała udział w trzech wypadkach samochodowych. Pewnego razu była ścigana przez paparazzi. Pościg zakończył się zderzeniem dwóch pojazdów. Policja nazwała to celowym wypadkiem, ale z powodu braku dowodów nie było podstaw do wszczęcia sprawy karnej.

Następnym razem aktorka przekroczyła dozwoloną prędkość. Została zatrzymana przez policję. W samochodzie celebrytki policjanci znalazły torebkę z kokainą. Lindsay Lohan spędziła trzy godziny w więzieniu, ponieważ nie było wolnych miejsc. Sprawa zakończyła się dla gwiazdy filmowej wyrokiem trzech lat w zawieszeniu.

Lindsay została przymusowo wysłana do kliniki rehabilitacyjnej

W 2013 roku Lindsay została przymusowo wysłana do kliniki rehabilitacyjnej. Wyrok mówił, że musi tam zostać przez trzy miesiące, a potem przez półtora roku chodzić do psychoterapeuty . Oczekiwano od niej również prac społecznych, które gwiazda filmowa musiała wykonywać przez miesiąc. Lindsay Lohan wielokrotnie płakała w sądzie i przysięgała, że już nigdy więcej nie złamie amerykańskiego prawa.

Rosyjski chłopak Lindsay

W 2016 roku doszło do kolejnego skandalu z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy filmowej. Lindsay Lohan i Jegor Tarabasov byli wtedy razem na wakacjach w greckim kurorcie.

Pewnego dnia, kiedy młodzi ludzie przebywali razem nad morzem, doszło między nimi do bójki, którą uchwycili na kamerze przypadkowi przechodnie. Po opublikowaniu nagrania w Internecie, gwiazda filmowa powiedziała, że jako pierwszy zaatakował ją Jegor Tarabasow. Później stwierdziła, że była wtedy w ciąży. Matka aktorki zaprzeczyła później słowom córki.

Skandal gwiazdy z uchodźcami z Syrii

Skandal z uchodźcami z Syrii.

W 2018 roku hollywoodzka gwiazda rozważała zmianę wyznania religijnego i przyjęcie islamu. Lohan założyła nawet hidżab i wyszła w nim publicznie.

Powiedziała dziennikarzom, że chce całkowicie zmienić swoje życie i myśli o adopcji dziecka z Syrii. Na popularnym portalu społecznościowym, aktorka gościła na żywo podczas rozmowy z kobietą z Syrii, której Lindsay zaoferowała oddanie swojego dziecka, ale kobieta nagle uderzyła Lohan w policzek, po czym można było zobaczyć łzy w oczach gwiazdy filmowej, najwyraźniej była naprawdę zraniona.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments