Najlepsze duety Justina Timberlake’a.

Utalentowany amerykański piosenkarz, autor tekstów, tancerz i aktor Justin Timberlake zyskał wielką popularność jeszcze jako nastolatek.

Początkowo występował w ramach grupy „N’Sync”. Następnie rozpoczął solowy projekt, który zapewnił mu tytuł sex – symbol, a także profesjonalista w swojej dziedzinie. Wielu współczesnych muzyków marzy o współpracy z Justinem. Timberlake’owi udało się zaśpiewać w duetach z najsłynniejszymi wykonawcami na świecie.

Rihanna

W 2008 roku producentka piosenkarki napisała piosenkę „Rehab”, którą ona wykonała w duecie z Justinem. W piosence Rihanna jest szaleńczo zakochana w Timberlake i nie może o nim zapomnieć, a on po prostu wykorzystał naiwną dziewczynę, która nie wie, gdzie się odwrócić od swoich uczuć.

Klip jest nasycony zmysłowością i seksualnością. Aktorstwo znanych artystów było tak naturalne i prawdziwe, że utwór zyskał niesamowitą popularność. Klip osiągnął 18 miejsce na liście Billboard Hot 100 i zdobył miliony wyświetleń.

Madonna

W jedenastym albumie studyjnym piosenkarza głównym singlem jest piosenka „4 Minuts”. Do nagrania zaproszono znanego artystę. Nagrania odbywały się w ścisłej tajemnicy. Madonna osobiście prosiła o to piosenkarza.

Znany jest jeden ciekawy fakt: Justin przeziębił się podczas pracy nad teledyskiem, a Madonna dbała o jego zdrowie, a nawet chciała zrobić mu zastrzyk. Choreograficzne przedstawienie taneczne duetu gwiazd stało się jednym z najlepszych projektów tanecznych we współczesnym świecie.

mikrofon

Michael Jackson

Timberlake wielokrotnie przyznawał w licznych wywiadach z reporterami, że kontynuował karierę solową za radą swojego idola Michaela Jacksona. Ten zauważył utalentowanego młodego człowieka, gdy Justin śpiewał w zespole. Między muzykami odbyła się rozmowa, podczas której Jackson przekonywał Justina, że ​​konieczne jest wystąpienie solo. Młody artysta poszedł za radą doświadczonego piosenkarza.

Dlatego Justin chętnie zgodził się wziąć udział w nagraniu piosenki „Love Never Felt So Good”. Ta kompozycja znalazła się na albumie Jacksona, który został wydany po jego śmierci. W filmie Timberlake nie tylko próbuje śpiewać głosem Michaela, ale także naśladuje charakterystyczne ruchy taneczne zmarłego piosenkarza. Klip obejrzało ponad dwa miliony osób.

Britney Spears

U Britney i Justina był romans, który rozpoczął się na planie słynnego amerykańskiego programu telewizyjnego i trwał cztery lata. W czasach, gdy gwiazdy były jeszcze parą, Britney wydała utwór muzyczny „What It’s Like Be Me”, w którym wziął udział znany artysta.

Dokładnie rok później para rozstała się. Jednak Britney Spears w swoich wywiadach wielokrotnie przyznawała dziennikarzom, że chciałaby ponownie zaśpiewać jako duet ze swoją pierwszą miłością.

Beyonce

Słynna amerykańska piosenkarka i Justin kojarzą się nam z dwoma utworami: piosenką „Until the End of Time”, a także parodią klipu Beyonce. Historia klipu jest następująca. Wielu widzów nie podobało się wideo piosenkarki, a niektórzy nawet sugerowali, że nakręciła transwestytę.

Wkrótce doszło do parodii, ponieważ artyści postanowili wspólnie pośmiać się z plotek. W parodii piosenkarz pojawił się przed publicznością w niezwykłej roli: na szpilkach i w obcisłym kostiumie kąpielowym. Tańczył razem z dwoma innymi mężczyznami i Beyonce.

Klip obejrzało ponad sześć milionów osób. Nie jest to zaskakujące: słynny piosenkarz wygląda dość pewnie na obcasach.

Timbaland

Piosenka „Give It to Me”, nagrana przez słynnego rapera i Timberlake, została nominowana do nagrody Grammy za „Best Joint Vocal Pop Performance” w 2008 roku.

Grammy

Lady Gaga

Dwóch znanych artystów łączy kręcenie reklam i programów telewizyjnych. Piosenkarka przyznała się, że ​​była fanką „N’Sync”, gdy była nastolatką. Na to Justin odpowiedział, że czuje się stary w porównaniu do piosenkarki.

Ciara

Amerykańska piosenkarka Ciara wraz z Timberlake zagrała w teledysku do piosenki „Love Sex Magic”. Piosenka została natychmiast nazwana letnim hitem, a także otrzymała kilka prestiżowych nominacji do różnych nagród. Klip pokazuje namiętną miłość między młodymi ludźmi. Dzięki Justinowi dziewczyna ma wielu nowych fanów.

koncert

Chris Stapleton

Pod koniec stycznia 2018 roku ukazała się ballada Justina „Say Somethinq” z udziałem amerykańskiego piosenkarza country Chrisa Stapletona. Ballada opowiada o nacisku społeczeństwa na umysły i dusze ludzi.

Wszystkie duety Justina Timberlake’a to wysokiej jakości prace, w które wkłada się dużo codziennej pracy i profesjonalizmu.

0 0 votes
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments