Piękna w każdej sytuacji

Wyobraź sobie, że za kilka dni masz bardzo ważne wydarzenie, na którym koniecznie chcesz dobrze wyglądać, a wciąż masz kilka zbędnych kilogramów. Nieważne, czy to ślub bliskiej osoby (o swoim pewnie pomyślałabyś wcześniej), na który chcesz założyć ulubioną sukienkę, czy studniówka, czy też może ważne spotkanie biznesowe.

W naszym życiu takie sytuacje po prostu się zdarzają. I co wtedy? Trzeba się ratować wszelkimi możliwymi sposobami. Jednym z nich mogą być diety – na przykład dieta kopenhaska czy też równie popularna w ostatnim czasie dieta 1000 kalorii.

Tego typu instrukcje żywienia pozwalają na poprawę sylwetki w dość krótkim czasie. W przypadku diety kopenhaskiej jest to zaledwie trzynaście dni (przecież jej inna nazwa to dieta trzynastodniowa), natomiast jeśli chodzi o dietę 1000 kalorii – nieco dłużej, ale nadal oszałamiająca krótko, jeśli chodzi o odchudzanie.

Dieta kopenhaska to więc doskonałe wyjście, gdy gonią Cię terminy

Jeśli to ważnego dnia zostało już naprawdę mało czasu, ale Ty wciąż nie masz ochoty się poddać, podejmij walkę za pomocą diety trzynastodniowej. Na te kilkanaście dni zaciśnij zęby (i dosłownie, i w przenośni), zapomnij o smakołykach i skup się na swoim celu. Niech Twoim drogowskazem będą zasady diety kopenhaskiej, a zobaczysz, że nie pożałujesz.

Ułożyli je przecież, specjalnie dla Ciebie, profesjonaliści, wiedzący, jak ważna jest zgrabna sylwetka. Nie będziemy Cię oszukiwać – dieta trzynastodniowa do łatwych nie należy. Sam się zresztą o tym przekonasz. Z pewnością nieraz dopadną Cię chwile słabości i zwątpienia. Wtedy jednak miej przed oczami swój cel – szczupłą i powabną sylwetkę. Z taką motywacją na pewno Ci się uda.


A jeśli uważasz, że dieta kopenhaska z jakiegoś powodu jednak nie jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie – zastanów się nad inną. Może dieta 1000 kalorii będzie strzałem w dziesiątkę?

Albo dieta białkowa? Każda z nich ma nieco inne reguły i założenia, dopuszcza do spożycia inne produkty. Któraś z nich więc z pewnością dopasuje się do Twojego gustu.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments