Szokujące fakty z życia Brada Pitta

Brad Pitt – hollywoodzka gwiazda, milionowy idol, który zdobył miłość fanów dzięki swoim umiejętnościom aktorskim i atrakcyjnemu wyglądowi. Paparazzi obserwują go przez całą dobę, ale w życiu aktora wciąż zdarzają się wydarzenia i okoliczności znane tylko małej publiczności.

Wczesne lata

1. Brad Pitt porzucił studia na ostatnim roku za dwa tygodnie przed ukończeniem. Następnie przeniósł się do Los Angeles, aby zostać aktorem.

szokujące fakty z życia Brada Pitta

2. Jego prawdziwe imię to William Bradley Pitt. Po przeprowadzce do Hollywood postanowił go skrócić, aby było bardziej zapamiętywane.

3.Zanim zaczął grać w filmach, udało mu się zmienić kilka zawodów. Tak więc wieczorami pracował jako kierowca limuzyny w klubie ze striptizem i przewoził tancerek z jednego miejsca na drugie. A za dnia przesiadał się na małą ciężarówkę i zajmował się dostawą lodówek.

Brad Pitt z rodziną na premierze dramatu „Niezwyciężoność”

4. Pitt przypadkowo trafił do swojego pierwszego agenta. Przyszedł na przesłuchanie z koleżanką, aby zostać jej partnerem na scenie. Agent docenił talent młodego człowieka i zaproponował mu kontrakt, a nie jego koleżance. Stało się to kilka miesięcy po tym, jak aktor zaczął chodzić na castingi. W dziedzinie kina taki period uważany jest za krótki. Większość musi czekać latami, zanim znajdzie profesjonalistę, który sprawi, że będą sławni.

Kariera zawodowa

5.Brad Pitt zyskał powszechną popularność w połowie lat 90., ale jego moment sławy mógł nadejść znacznie wcześniej. W 1988 roku zagrał w filmie ”Ciemna strona słońca”, którego akcja rozgrywa się w Jugosławii. Film został wydany w Jugosławii zgodnie z harmonogramem. Ale z powodu wielu okoliczności premiera w Stanach Zjednoczonych odbyła się dopiero w 1997 roku, kiedy nazwisko aktora było już na ustach wszystkich.

6. Kręcenie filmu „Fight Club” było jednym z najbardziej pamiętnych w życiu gwiazdy. W trakcie tego nauczył się gotować prawdziwe mydło, otrzymał kilka bolesnych ciosów w twarz, a w jednej ze scen musiał udawać pijanego na prośbę reżysera. Usunął również fragment przedniego zęba, aby lepiej pasować do obrazu. Po nagraniach dentysta przywrócił uśmiech gwiazdy do pierwotnej postaci.

7. W 2001, Pitt zagrał epizodyczną rolę w 8. sezonie „Przyjaciół”. Jego nazwisko nie zostało wymienione w napisach, ale ta scena przyniosła celebrycie nominację do nagrody Emmy dla najlepszego aktora gościnnego w serialu komediowym.

Brad Pitt

8. W 1991 roku premiera filmu „Thelma i Louise”, w którym aktor zagrał JD – typowego złego faceta, który nie zaniedbuje kradzieży i oszustwa. George Clooney również próbował się na tę rolę, ale został odrzucony. Pomimo tego, że aktorzy mają dobre relacje, Clooney mówi, że nadal nie może się zmusić do oglądania Brada Pitta w tym filmie.

9. Podczas kręcenia „Troy” w 2003 roku Pitt poważnie uszkodził ostrogi piętową. Nie mógł długo chodzić, więc prace nad filmem „Ocean’s Twelve: Dogrywka ” z jego udziałem rozpoczęły się kilka miesięcy później niż planowano.

Prywatność

10. Brad Pitt i Angelina Jolie wykonali parne tatuaży, który miały dla nich symboliczne znaczenie. Zostały zaprojektowane, aby chronić rodzinę przed kłopotami, wzmacniać miłość pary i dawać im wzajemne szczęście. Ale wkrótce para rozwiodła się.

11.W młodości aktor przeszedł operację zmiany kształtu uszu – Na pierwszych zdjęciach widać, że lekko wystają. Sam Brad tego nie skomentował, ale chirurdzy plastyczni na pierwszy rzut oka mogą rozpoznać taką interwencję. Niektórzy lekarze twierdzą również, że na twarzy celebrytki widoczne są ślady po aparatach ortodontycznych i innych zabiegach, które pomagają wyglądać młodziej.

William Bradley Pitt

12. W 2001, Pitt pozwał do sądu Damiani International, firmę, która stworzyła obrączki na jego ślub z Jennifer Aniston. Twierdził, że sam zaprojektował biżuterię, a firma ukradła ją i zaczęła sprzedawać kopie. Po sześciu miesiącach sporów strony osiągnęły porozumienie.

13. Kiedy Brad Pitt i Angelina Jolie zaczęli przygotowywać się do ślubu, ich dzieci wzięły w nim czynny udział. Wybrały dekoracje na uroczystość i pomogli rodzicom napisać przysięgę ślubną.

5 1 vote
Ocena
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments